12-13 травня в місті Івано-Франківськ відбуватиметься 11 фестиваль Христового міста "Вгору серця-2018".


Цього року фестиваль присвячений 125-літтю від Дня народження блаженного священномученика Симеона Лукача і проходитиме під гаслом "Слава Ісусу Христу".

За словами організаторів таке гасло є закликом до кожного, щоб його життя, незалежно від того, чим він займається, яке хоббі має, що вміє і любить робити, прославляло для Бога.

Фестиваль "Вгору серця" вже став доброю традицією для усіх мешканців і гостей Івано-Франківська

Весь 11-річний досвід проведення свята Христового міста незмінні організатори мають намір використати в цьому році. Згадують, не все задумане раніше вдавалося. Але Фестиваль “Вгору серця” щороку залишає позитивний слід в Івано-Франківську.

Неординарним завершенням “Вгору серця – 2018” стане Молитовна хода. Стартують віруючі від храму Христа Царя (на Майзлях) та з молитвами пройдуться вулицями міста. А завершиться урочистий похід гала-концертом на Вічевому майдані.

"Наш фестиваль відбуватиметься протягом двох днів. Він розпочнеться з молитовного мото-, авто-, велопробігу у перший день. 12 травня також пройдуть духовні концерти у різних мікрорайонах міста. 13 травня о 15.00 ми пройдемо Маршем за життя та сімейні цінності і вже о 17.00 стартує гала-концерт і закриває фестиваль виступ сучасного молодіжного театру з м.Дрогобича", - розповідають організатори.